Кој рече дека сме стоеле во место? Ние навидум стоиме, но тераме напред со најновата опрема на полицајците

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Васе напиша:

    Мислам дека „возилото“ не му е службено, туку го фатиле човекот како оди или се врача од работа!? Башка ми се допаѓа еколошката свест! Во контекст на темата, минатата недела другар на черка му и купи тротинет. Го прашав колку чини, вика 36,000 денари! Му викам многу бе брат! А тој вели, па купивме еден од поефтините!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *