Кој рече дека треба да одите во Аква-парк за да имате јака забава на вода

Дечките измислиле цел изум, само треба да немате мозок и да гледате да не го погодите мостот…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.