Кој вели дека мажите не се разбираат во бои, погледнете го овој Кинез „магионичар со бои”

Секоја тегет, не е тегет.

  • Dimche напиша:

    Kaj nas i vo svetot vakvite toniranja na boi se dobivaat komjuterski,a ova e talent i remek delo.BRAVO

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *