Колегата музичар малку повеќе се занесе во музиката

Ако целта на музичарите им беше да ги развеселат сите, успеаја во тоа. Солзи им потекоа на присутните.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *