Колешката во Мотика после една година јога

Вака ни е секој ден во канцеларија, веќе не ја ни тераме да работи за да не испушти некое истегнување.

 

  • strumica напиша:

    de dajte adresa besplatno cistam varam kafe odam do prodavnica ako treba

  • Jас напиша:

    Мотика! Дали има слободна било која работна позиција покрај оваа ваша колешка ?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *