„Колку и да е жешко, секогаш ќе изгледате како да ви е ладно“: Ким Кардашијан со нова БИЗАРНА иновација- градник со вградени брадавици

Ким Кардашијан понуди нов градник од колекцијата „SKIMS“ кој има лажна брадавица однадвор за природен изглед без градник. Откритието беше направено во петокот наутро, а самата Ким беше моделот на новиот градник, во канцелариски амбиент во новото провокативно видео.

 

 

 

Ким исто така неодамна ги лансираше и машките „SKIMS“. Новиот производ се вика „SKIMS Ultimate Nipple Bra“ и ќе биде достапен од денот на Ноќта на вештерките во вторник, 31 октомври.

„Температурата на Земјата станува се пожешка и пожешка, нивото на морето се зголемува, а ледените плочи се намалуваат“, го започнува своето видео додека седи на биро со беж компјутер и тастатура пред неа.

 

 

 

 

„И јас не сум научник, но верувам дека секој може да ги искористи своите вештини за да го направи својот дел“.

Ким потоа зема  оди до табла со цртеж од новиот градник.

 

 

„Затоа воведувам сосема нов градник со вградена брадавица. Значи, колку и да е жешко, секогаш ќе изгледате како да ви е ладно“, вели таа.

„Некои денови се тешки, но овие брадавици се потешки“, вели таа додека седи на горниот дел од своето стаклено биро.

 

 

„И за разлика од ледените брегови“, вели таа додека камерата оди кон нејзините гради, „тие не одат никаде“.
Ким завршува велејќи: „Совршениот градник за вашите брадавици „SKIMS“.

„SKIMS Ultimate Nipple Bra“ е прва иновација од ваков вид.

„Тоа е најновата иновација на револуционерната колекција „SKIMS Ultimate Bra“ на пуш-ап градници дизајнирани со чашки во форма на солза за заобленост со природен изглед и деколте без проблеми“.

 

 

„SKIMS“ „ќе донира 10% од продажбата од „SKIMS Ultimate Nipple Bra“, како еднократна донација, на 1% за планетата – глобална мрежа со илјадници бизниси и еколошки организации кои работат заедно за да ги поддржат луѓето и планетата“, се вели во соопштението.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *