Колку се важни ситниците кои не ги приметуваме: Американецот секунда подоцна да тргнел од дома за во маркет сега можеби немаше да биде жив

Безначајните работи толку многу влијаат на големата слика што понекогаш забораваме.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *