Колку си баксуз од 1 до 10? Епа ова за колку се смета?

Цевката за канализација пукна на баш супер место на паркингот.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *