Колку заработија дамите во стриптиз клубовите во Мајами на денот кога се играше Супер Боул-от?

Минатата недела најгледаниот спортски настан во Америка, Супер Боул, се играше на стадионот Хард Рок во Мајами. Сите бизниси во Мајами процветаа за време на настанот, а особено оние што продаваат храна, алкохол и да не ги заборавиме стриптиз клубовите. Замислете илјадници и илјадници мажи пуштени од жените да се испукаат еден ден. Видеата и фотографиите во продолжение кажуваат сѐ.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.