Колумбијката си има проблем со пијаниот дечко, па реши да ги земе работите во свои раце… и него

На ваква жена не ѝ доликува ваков маж.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *