Кому му треба виљушкар кога пријателот е екстремно талентиран

Малку му се снеарни на комбето.

  • N . N . напиша:

    E ova e majstor ……

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.