Конечно откриена причината зошто девојките одат по две во тоалет

Забавно им е секогаш.

  • Васе напиша:

    Не знам дали да се смеам, или да плачам?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *