Конечно жената е спакувана! – Еве што треба да ѝ купите на жена ви за ова лето

Е после ова ако рече дека ѝ треба уште некоја торбица веднаш развод.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *