Кортни излезе да повежба малку на улица во Лос Анџелес

25-годишната американска актерка и манекенка Кортни Стоден, во обична, тесна бела маичка и црни шорцеви, излезе да се поперчи малку на улиците на Лос Анџелес.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.