Ковачевски ѝ рече на Цаци да стане да ја видат сите, и Цаци го послуша

Абе пали – гаси е.

 

  • Жарко Г. напиша:

    Оваа го игра Гицино (Гица од Мапет шоу) оро…

  • Corbagjija напиша:

    Oti nema nikoj da i kazi na zenava da se priberi podoma. Maz ima? 😂

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *