Крадците си најдоа отворено комбе полно со роба во Лондон. Доставувачот кога ќе се врати ќе има што да види..

Што правите еј?
-Па еве гледаш.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *