Крадец во продавница во шопинг центар носи панична одлука во моментот кога треба да избега и…

„Oh sh*t“ што би рекле Американциве, самиот си пресуди.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.