Крадецот многу се возбуди што му успеа кражбата, па не виде ништо околу него, само сакаше да тргне

И се отепа.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Жарко Г. напиша:

    Аууууу…ова бетер и од Битолските улици

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *