Кратка хорор приказна: Ви тропа полиција во тоалет за да ве уапси и не ви дозволува ниту да се избришете!

Зависи какво е делото за што го апсат човеков, можеби заслужил да оди со полни гаќи…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.