Кучето видело дека тоа е играчка, па се заиграло… ама не ја прашало газдарицата како да си игра

Играчките за возрасни не треба да се чуваат само подалеку од децата, туку и од животните.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *