Кучето-водич му помага на својот слеп сопственик околу користењето на тоалетот

Дневна доза позитивна енергија. Џони гледаше кога ќе заврши за да пушти вода :).

  • aneta напиша:

    Џони popameten e od nasive severni politicari

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.