Куп улични тепачи помислија дека е добра идеја да го предизвикаат поранешниот шампион во кик бокс

На негов терен и му влегуваат еден по еден во рингот. Каде бе со тој памет?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.