Кутра девојка, сигурно цела ноќ пешачела и на крај не можела да си влезе дома

Сигурно ѝ било уште потешко со тие штикли и кратко фустанче. Греота е нека се одмори.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *