Леле, дедо, дедооо…Манијаците ги има и сред бел ден и немаат никаков срам

Да не не гледаш добро случајно па не ја виде девојката пред тебе?

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *