Леле каква шума! (виц)

– Леле каква шууумааа!!! Ц, ц, ц! Нема да ме чуди и ако некое диво прасе излезе од некаде…
– А вие знаете ли што? Повеќе нема да закажувам кај вас депилација.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *