Лева рака – десен џеб

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Жарко Г. напиша:

    Предлагам КРАДЕЊЕТО, МИТОТО И КОРУПЦИЈАТА да се прогласат за НАЦИОНАЛНИ спортови.
    Само така ќе видиме кој е најдобар во овие дисциплини (не дека не знаеме, ама се правиме на удрени).

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *