Лоши воспитувачки или лошо дете? Дете ја тепа воспитувачката, додекa другата снима, децата стаписани…

Некој вид на претстава е ова или што?

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Ви ебам матер напиша:

    Снима за да има докази, да ви ебам малоумните “редактори” на мотика. Оди биди у нејзина кожа, залепи го една васпитна, па тебе нека те “масираат” и тужат родителите. Солите памет, коментирате брзоплето а врска немате!

  • Име напиша:

    И пак воспитачките криви?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.