Љубов на две тркала звучи одлично, ама љубов на „ургентен“ и не баш…

Или се премногу искусни возачи или покрај љубов, имаат потреба и од адреналин во животот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.