„Луѓето ми велат дека треба да се стерилизирам“, вели мајка на 12 деца која не планира да застане и сака да има уште 5!

Тaa има 12 деца и постојано се соочува со сурови коментари од „хејтери“ кои сугерираат дека треба да биде „стерилизирана“.

Но, реакцијата што таа ја добива за нејзиното големо семејство не ја спречило да размислува за тоа уште повеќе да го прошири. Таа редовно споделува видеа на нејзиниот „TikToк“ профил од нејзиното семејство, а неодамна возврати на една критика што секогаш ја добива.

 

„Кога луѓето ќе ми кажат дека треба да се стерилизирам“ , напиша таа на видеото на кое се преправа дека ги пука коските.

„Всушност, дали можам да имам уште пет од тие мали русокоси бебенца?“

Делот за коментари брзо беше преплавен, а едно лице напиша: “Имам 3 и ме прашуваат кога ќе имам повеќе!“

„Леле, но тие се слатки, па зошто да се откажете од она во што сте добри“, додаде друг.

Во друго видео, мајката вели дека „тато е подготвен за бебе број 13“, предизвикувајќи некои коментари кои сугерираат дека нејзината друга половина можеби има нешто како фетиш за бременост.

 

Таа потоа го прашала во друг клип што мисли за тоа тврдење, на што тој одговорил: „по ѓаволите, да! И ќе продолжам да го правам тоа“.

 


„Повеќето мажи навистина имаат фетиш за бременост“, коментира едно лице на видеото.

„Мислам дека мажите ја ценат убавината што ја имаме ние жените во животот“.

„Мојот сопруг го сакаше стомакот. Му недостигаше откако се породив“, напиша друга личност.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

 • Sasho напиша:

  bolni luge, tie deca ke ziveat kako vo kocina, nit najadeni nit obleceni nit isprani… a da ne zborime deka ovaa neplanira da raboti, i ke zivee samo od socijalna, pa narode ti rmbaj i plakaj ovaa samo ke se ebava i ke raga… ubavo e da se ima deca ama ima merka, a da nezboram na sto lici so toa tetovazite…abe kaj otide svetot

 • Palica напиша:

  Zalno e sto tie sto treba da imaat deca nemaat ili imaat samo po edno dve a tie so mozebi i ne treba da imaat deca imaat po 10

 • vladica. напиша:

  pa taka be Saso,pisi im so gi ebAaas

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.