Луксузниот играч на Арсенал: Мохамед Елени играше неверојатни 22 секунди на теренот и тоа без да ја допре топката

Поздравот на крај значи: „Супер брат фала што помина“

  • Pero напиша:

    a sto e tuka cudno??
    abre vie stvarno ste degenerici, pa sekoj trener pravi vakvi izmeni, i ako bil skapo platen…pa site se skapo plateni vo ligite kaj igraat..
    ebavi glupite

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *