„Маче какви стомачни имам, трактор не ги гази“ – Сакаат да ни кажат дека доброволно го прават ова?

После тоа нека одат да си ги проверат ребрата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.