Маестралната Каролина Гочева ќе ви ја наежи секоја клетка во телото, пеејќи ја „Твоите бакнежи на моите бели кошули“ од единствениот Тоше

Една од најубавите песни која некогаш била направена во Македонија.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *