Мајката го одвикнала детето од цицање на палецот (виц)

Мојот 3-годишен син уште го цицаше палецот, па решив да го одвикнам. Му реков дека ако продолжи да го цица, ќе се здебели.
Денес во супермаркет виде бремена жена и ѝ рече:
– Знам што си цицала.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *