Мајката го снима првиот училишен ден на ќеркичката… Што може да тргне наопаку?

Ајде душо, сега си голема и самостојна, види се, прв пат сама одиш на училиште.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

  • Васе напиша:

    Овој тротоар како да го проектирал македонец!?
    И кај нас има случаево, но не со столбови, туку со бандери на сред пешачка или велосипедска патека.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *