Мајката им прави првоаприлска шега на децата. Да не ја претера малку?

Ги однесе во школо за Велигден само за да им се смее дека е затворено.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *