Мајката патка не донесе добра одлука и изгуби едно пајче, но веќе знаеме дека мајчината љубов ништо не ја надминува

Уживај пајче цело семејство тргна по тебе.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *