„Мајсторе абе гумава на автомобилов не како што треба откако го земав од кај тебе? – Ааа не таков го донесе…“

Браво мајсторе!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *