Мајсторот е принципиелен човек со промислен систем на работа не му се мешајте

Системот функционира за него, а за газдата не знаеме баш.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *