Македонците ја изнервираа стујардесата во авионот

„Брат јас не чекам, додека они да станат јас сум излезен хе хе“

Извини девојче ама знаеш кај нас треба да си спремен со торбиците и одма прв да излезеш пред сите за после да им кажуваш на пријателите како си патувал со авион и како ти не чекаш туку излегуваш прв пред сите затоа што си најјак.

  • Рукишуп напиша:

    За жал постојано е вака. Сите летови до еден со WizzAir, Мкд-Гер.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *