Македонија е жива: Малиот ороводец е главна атракција на забавата

Браво мали, покажи им на сите како се игра на македонски ноти.

 • Ljube напиша:

  Bravo be dete. Sekoja cest. Vakava energija retko se gleda. So srceto igra…

 • dimce напиша:

  Sigurno ke bide na kritika od nekoi gledaci deka taka oblecen,so tie maniri na igranje na vozrasen covek…..no da im kazam od genot i talentot vo samata licnost ne se bega,vo prvata prilika ke izleze od tebe i ke uzivas vo toa.BRAVO

 • Баба,од Кочани напиша:

  Одлично,чедо Божјо Македонија е жива и ќе живее со вакви мали и и поголеми млади играорци Македонци можете се.Женете се,Кажете се раѓајте многу дечиња нов подмладок на Македонија.👍🙏✝️🙇📿⛪🌃❤️🤵👰😇🧍🚶🤾⛹️👩‍❤️‍👩👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍👨💑🤱🧑‍🍼👪

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *