Македонска маска на годината за 2024-та насловена „смени пасош?“

Алал да ви е!

 

Извор: ФБ профил „Скопје Сити Мол“

  • Васе напиша:

    Алал на родителите! Сигурно тие ја смислиле маската!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *