Македонска работа: Го украдоа сефот, се помачија малку, го „спакуваа“, па им падна…

Ваква „организирана“ банда, ни аларм не ја спречува, а да не збориме за тоа дека случкава е во Црниче, во непосредна близина на МВР.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *