Македонска реклама за кисело млеко ги надминува границите на креативноста

Тие мислат дека на македонец ќе му продаваат скапи креми за сончање.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *