Македонскиот народ е како ПИРЕЈ! – Како е во соблекувалната по победата на Вардар над Караорман во втората македонска лига

Македонската гордост полека, но сигурно се враќа на фудбалската сцена во Македонија!

  • Вагнер напиша:

    Со пиво се слави, ќе биде наша најмила ама нас нема да не биде.

  • Dzimi напиша:

    Nedaj boze da pobedat nekoj gigant kako Pelister ili Pobeda, ke se predozirat

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.