Македонските политичари пред и по избори

Она кога ќе те викнат во некој кабинет и ќе те превоспитаат по брза постапка.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

 • Trump напиша:

  Se Sramam sto sum Vmro i poranesen Lav
  e narode moj Makedonski NAPATEN i BEDEN 🙏🙏🙏

 • Sale SK напиша:

  Ниски и очекувани удари од СДС-Северџанска и нивниот клон Девица! Не се тие криви што неуставно , насилнички го сменија името и што и пред тоа а и сега се обични измеќари на хелено-фашистите , туку тој што и покрај сите напади се бори колку што е можно помалку да ја користи понижувачката придавка. Не се криви џанкиевците што палеа и кршеа во шарената и насила ја сменија легалната власт, туку тие кои единствени вистински ја сакаат Македонија. Ја гледаат раската во туѓото око, а не ја гледаат гредата во своето !

 • Рамиз напиша:

  Па левица не го гледала северџанија. Го гласало сдшсммм и дпшсннне . А оваа не го признавале северџанистан ама од како седнала на фотеља и попуштила на кафето не го мисли исто .хахаххахајаха све је само ВМРО није

 • dimce напиша:

  I denes vo parlamentot Mickovski tri pati kaza REPUBLIKA MAKEDONIJA-sega sto ke komentirame.

 • Nikogas Severna Samo Makedonija напиша:

  Многу сум разочаран имав ОГРОМНА ВЕРБА но ми го СКРШИЈА срцето, се чуствувам ПРЕДАДЕНО И ИЗНЕВЕРЕНО.

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *