Мал електричен автомобил „Citroen AMI“ на мал кружен тек во Монако. Е, што може да се случи, де?

Како детска игра со колички.

  • SaJo напиша:

    Budali, za mala gledanost , prekrsija kup zakoni,neprilagodena brzina ,zagrozuvanje na bezbednosta vo soobrakjajot I red drugi, a zae sto?! Za nikakvo internet vnimanie
    Stokaa!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.