Малиот ја научи првата лекција дека некогаш во животот залудно се предомислуваш кога веќе е доцна

И во тој случај само затни го носот и пливај..

 

  • angel напиша:

    if you dont belive in JESUS hell will eat you like that

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.