Малиот се спрема да сурфа ама му фали една даска

Што ќе ѝ кажам на мама сега таа ми ја купи даската за да се снимам за на ТикТок.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *