Малите шизици имаат потези што ќе ви го освојат срцето

Овие прво научиле да играат, па да одат.

  • Васе напиша:

    СЕКОЈА ЧЕСТ!!! МАЛИ, АЛИ ТЕХНИЧАРЧИЊА!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *