Малку ткаенина, мноооогу сексапил! Емили Ратајковски го промовираше својот нов модел на костим за капење, носејќи го таа самата на плажа

Емили Ратајковски ја објави новата колекција од нејзината линија костими за капење „Inamorata“ токму на време за летото.

31-годишната бринета која беше видена на неколку нови слики споделени на „Инстаграм“ во вторникот наутро додека го носеше новиот едноделен бел костим за капење. Задниот дел покажуваше многу од нејзиното тело бидејќи има дизајн на танга.

 

 

Ѕвездата – која последен пат беше поврзана со Хари Стајлс откако се разведе од сопругот Себастијан Бер-МекКлард во 2022 година – ја носеше темната коса преку голите раменици додека зрачеше сензуалност.

Во септември, Емили официјално поднесе барање за развод од нејзиниот поранешен сопруг Себастијан поради обвинувањата дека ја изневерил.

 

 

 

Таа поднесе барање за ставање крај на нивниот четиригодишен брак во Врховниот суд на Менхетен, откако парот првпат се раздели во јули поради извештаите дека филмскиот продуцент Себастијан, со кој Емили го дели синот Силвестер Аполо Бер, бил „сериски“ измамник.

Извор близок до манекенката ја потврди разделбата за „People“ во јули и рече дека Емили била фокусирана на родителството.

 

 

  • Robert напиша:

    Za ovaa veke ne e interesno što se slika oblečena. Neka štedi pari ja garderoba

  • Robert напиша:

    Za ovaa veke ne e interesno što se slika oblečena. Neka štedi pari za garderoba

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.